SHOW IN
ENGLISH
Başkan
MEHMET KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı
 
ETKİNLİKLER (Bu Hafta)
  PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
"Zeytine Dair-2" Fulart Sanat Atölyesi Karma Sergi
    10:00 - 22:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “4x500 Mt Bayrak Yarışı”
          16:00 - 00:00  
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Açık Su Yüzme Şampiyonası 1.5K &3K Parkurları”
            09:30 - 00:00
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Aquakıds Yüzme Etkinliği”
        14:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Ceo’lar ve Ünlüler Bodrumda Buluşuyor”
          14:30 - 00:00  
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Dayanıklılık Yarı Maratonu 5k”
        90:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Dolunay’da Açık Su Yüzme Şampiyonası
        19:30 - 00:00    
9. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası kapsamında düzenlenecek olan “Hapimag 10K Maratonu”
          09:30 - 00:00  
Ayça Erol’un El Sanatları Sergisi
        10:00 - 22:00
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan “Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Orak Adası
    14:00 - 16:00        
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan “Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Tuzla Koyu
  10:00 - 12:00          
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -İngiliz Limanı
14:00 - 16:00            
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Karacasöğüt
10:00 - 12:00            
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Kisebükü
    10:00 - 12:00        
Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi tarafından düzenlenecek olan“Cevat Şakir’in İzinden Gökova’ya” adlı Deniz Dibi Temizliği -Yedi Adalar Koyu
  14:00 - 16:00          
Çine Belediyesi Seramik ve Çini Boyama Kursiyerlerinin Karma Sergisi
10:00 - 22:00    
Habip Aydoğdu “Kırmızı Yolculuk” adlı Resim Sergisi
10:00 - 22:00
İstanbul Eczacılar Odası Tarafından Düzenlenecek Olan “ Vatan Kurtaran Şaban” Adlı Tiyatro Oyunu
        21:00 - 00:00    
Neşeli Adımlar Dans ve Spor Kulübü tarafından düzenlenecek olan “Batum Devlet Dansları Topluluğu Arsani Dans Grubu “ Gösterisi
  20:30 - 00:00          
Selma Oral,Gönül Kızıltuğ ve Sevdiye Üst El Sanatları Sergisi
10:00 - 22:00
Yalıkavakspor Kulübü ile Aksaray Belediyesi GSK Hentbol Maçı
            14:00 - 16:00