SHOW IN
ENGLISH
Başkan
AHMET ARAS
Bodrum Belediye Başkanı
 

2019-61 Sayılı - 7/4/2019 Tarihli Meclis Kararı

Karar No

: 2019-61

Karar Tarihi

: 7/4/2019

Birim

: ÖNERGE

Karar Özeti

: 5393 sayılı Belediye Kanununun 24. maddesi gereğince, 1 yıl süre ile görev yapmak üzere Meclis üyeleri İbrahim AKBAŞ, Okyanus ŞAHİN, Tamer MANDALİNCİ, Numan CÖMERT ve Bahattin KUL’ un Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi olarak seçilmelerine.

Karar Açıklaması

:  

        Belediyemiz Meclis Üyelerinden Mehmet KOCAİR, Kemal ÖZYURT, Okyanus ŞAHİN, Banu ÖZBERK, Yunus ARSLANPARÇASI, İbrahim AKBAŞ, Dursun GÖKTEPE, Mustafa COŞKUN, Tamer MANDALİNCİ, Mustafa Kemal ÖZSARSILMAZ, Emel ÇAKALOĞLU ve İbrahim Emre KÖROĞLU’ nun imzalarıyla Meclis Başkanlığına sunulan 07.04.2019 tarihli önergede; Bodrum Belediye Meclisinin bünyesinde görev yapmak üzere “Gençlik ve Spor Komisyonu” oluşturulması talep edilmiş olup,  

         Konu ile ilgili yapılan açıklama ve görüşmeler sonucunda; 5393 sayılı Belediye Kanununun 24. maddesi gereğince yapılan açık oylama sonucunda, bir yıl süreyle görev yapmak üzere Meclis Üyeleri İbrahim AKBAŞ, Okyanus ŞAHİN, Tamer MANDALİNCİ, Numan CÖMERT ve Bahattin KUL’ un “Gençlik ve Spor Komisyonu” üyesi olarak seçilmelerine, Belediye Meclisinin 07.04.2019 tarihli toplantısına katılan üyelerin oy birliği ile karar verildi.   

 

                          Ahmet ARAS                         Ayşenaz GÜLTEKİN ÖNCEL                 Tamer MANDALİNCİ

                         Meclis Başkanı                                    Katip Üye                                           Katip Üye