Bodrum Belediyesi

Mesaj Arşivi

Bodrum Belediyesi

Mesaj Arşivi

ŞİMDİ ZAMAN, “RENKLİ VE MUTLU” BODRUM ZAMANI..

Doğum yerim olmasından hayatım boyunca gurur duyduğum güzel Bodrum’un güzel insanları ve Bodrum dışında yaşayan Bodrum sevdalıları..

Hepinize merhaba.

Devamı

BODRUM`UN KRONİK ALTYAPI SORUNU BU YIL TARİHE KARIŞACAK.

Devamı

FARKIMIZ, BODRUM'A KAZANDIRMAK.

Göreve geldiğimiz günden itibaren, Bodrum Belediyesine yani, siz değerli Bodrumlulara ait olan gayrimenkullerin gelirlerinde geçmiş dönem sözleşmelerinden dolayı yaşanılan kayıplara karşı açtığımız savaşın 4. yılında, yıllardır devam eden çok büyük bir kayıbı daha sona erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Devamı

HALKIN CENNETİNİ SATAN KİM ?

Bir süredir basınımızda yer alan haberlerde ve son meclis konuşmamın sadece bir kısmına yer verilen bazı kasıtlı paylaşımlarda; Gölköy Mahallesi Gökburun Mevkiinde yer alan Cengiz Holding’e ait imarlı parsele ruhsat verilmesiyle ilgili eksik ya da hatalı bilgiler yer almakta olduğundan, KONUYLA İLGİLİ GERÇEKLERİ kamuoyu ile paylaşmak istiyorum..

Devamı

Sevgili Bodrumlular,

Bir demokrasi şöleniyle ve Bodrum halkının sıcacık güvenini alarak 1 Nisan 2019 tarihinde görevimize başladık. Biz ekip ruhuna ve katılımcı demokrasiye inanıyoruz. "Ben Bilirim" değil, "Biz birlikte biliriz" anlayışını esas alarak, Bodrum'u cesur, kararlı, adaletli ve paylaşımcı bir şekilde yönetmek için yola çıktık. Bu yolda şeffaflık, hesap verebilirlik, karar alma süreçlerinde çoğulcu ve demokratik katılım, hizmetlerin yerindeliği, toplumsal refah ve mutluluğu sağlamak konusunda etkinlik ve yönetimler arası uyum bizim için her şeyin üzerinde olacaktır.

Devamı