SHOW IN
ENGLISH
Başkan
MEHMET KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı
 

BAŞKAN KOCADON 2017’NİN BARIŞ YILI OLMASINI DİLEDİ


31 Aralık 2016 10:34
Bu haber 398 kez görüntülenmiştir.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 2016 yılında yaşanan zor süreçlerin bir an önce son bulması temennisi ile birlikte 2017 yılının ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Tüm dünyanın büyük umutlarla karşılamaya hazırlandığı yeni yıl öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, 2017’nin güzelliklerle dolu bir yıl olmasını dileyerek şunları söyledi:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılında maalesef birçok üzücü olayla karşı karşıya kaldık. 2017’nin barışın yılı olmasını istiyorum. Sevgimizi önce ailemizden başlayarak arkadaşlarımızla, çevremizle ve tüm dünyayla paylaşmaya gayret ettiğimizde inanıyorum ki; bu sevgi çemberi tüm dünyayı saracak. Böylece gelecek nesiller için güzelliğin hakimiyetinde, karanlıkların aydınlandığı umut dolu bir yaşamı kucaklayabileceğiz.

Ülkemizdeki huzur devam ettiği ve halk olarak birbirimize kenetlendiğimiz sürece hiçbir olumsuz durum bizi millet olmaktan yoksun bırakamaz. Her yeni yıl bizler için yeni bir umut, azim ve güçtür. Bu umut, azim ve güç ile 2017 yılında da Bodrum Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”