SHOW IN
ENGLISH
Başkan
MEHMET KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı
 

Ekrem Sağlam’ın Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye Fotoğraf Sergisi-Moğallar Konseri


“Erkmen Sağlam’ın Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye fotoğrafları Sergisi” Bodrum’da…. Sergiler zincirinin şimdiki durağı Çağdaş Holding aracılığı ile Bodrum... 14 Haziran’da başlayacak sergi 2 Temmuz’a kadar Fun Town Yahşi Park’ta ziyaretçileri ile buluşacak. 
14 Haziran saat 20:00 ’de açılışı yapılacak olan sergi, TRT Radyo ve Televizyonunun ünlü yapımcısı, yönetmeni ve sunucusu İzzet Öz’ün sunumu ile başlayacak. Açılış programı kapsamında 7’den 77’ye görüntüleri davetliler ile paylaşılacak. Moğollar grubu ve Çocuk korosu konser verecek. “Barış Manço, 7’den 77’ye, Dere Tepe Türkiye ile dünya gezilerinden oluşan Komşu Kapısı ve Adam Olacak Çocuk” nostaljisi tekrar yaşanacak. 
14 Haziran’da ziyaretçilere açılacak sergide, Barış Manço’nun Kuzey Kutbuna uzanan yolculuğundan Borneo Adası seyahatine kadar birçok fotoğrafı yer alıyor. Son “Kuru Kafa Avcısı” ile tanışan Barış Manço’nun ilginç fotoğraflarının yer aldığı “Erkmen Sağlam’ın Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye fotoğrafları Sergisi” ile küçük büyük hepimizin anılarında ve hayatında her an yaşayan Barış Manço, Bodrum Fun Town Yahşi Park’ta tekrar anılacak. 2 Temmuz’a kadar açık kalacak olan sergi her gün 14:00 – 22:00 saatleri arasında gezilebilir.

Ve ilk kez Bodrum’da sergiden fotoğraflar ve o fotoğrafların süslediği “Hediyeliklerin” satışı da yapılacak ve bu satışlardan elde edilen gelir, Barış Manço Adına “Bodrum Sağlık Vakfı Engelliler Okuluna’’ bağışlanacak. 
Çünkü “Erkmen Sağlam’ın Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye Sergileri’nin” devamındaki amaç kazanmak değil, yeni kuşaklara Barış Manço’yu eserleri ve söylemleriyle doğru, yalın ve anlaşılır olarak anlatmak

14 Haziran 2017


20:00 - 00:00


Fun Town Yahşi Park


KATKIDA BULUN